Pripravili sme pre vás odpovede na najčastejšie kladené otázky. Ak by ste tu nenašli odpoveď na vašu otázku, neváhajte nás kontaktovat na [email protected] a my vám radi odpovieme.

Sú zľavové kupóny zadarmo?

Áno, na rozdiel od portálov hromadného nakupovania, u nás za kupón nič neplatíte. Jednoducho si nájdete svoj obľúbený obchod a zľavový kupón uplatníte. Výška zľavy sa vám ihneď odpočíta z objednávky a vy tak jednoducho zaplatíte menej.

Môžem kupón použiť opakovane?

U väčšiny kupónov je to možné. Samozrejme niektoré možno využiť len raz pre každého registrovaného užívateľa a podobne, ale to vždy záleží na podmienkach daného obchodu.

Môžem v jednom obchode využiť viac akcií naraz?

Vždy záleží na podmienkach danej zľavy. Neexistuje pevné pravidlo, však vo valnom väčšine prípadov sa zľavy nesčítavajú a možno využiť len jedna zľavová akcia pre jeden nákup.

Do kedy zľavy platia?

Platnosť kupónu je vždy uvedená priamo u neho, ak to tak nie je, tak platí časovo neobmedzene, teda až do odvolania.

Môžem kupón uplatniť aj pri nákupe cez telefón alebo osobne?

V absolútnej väčšine prípadov nie je nutné urobiť objednávku cez internetové stránky daného obchodu.

Kupón som si vytlačil, ale už vypršala jeho platnosť a ja nestihol nakupovať, môžem s tým niečo robiť?

Bohužiaľ nič. Môžete jedine počkať na ďalšie akcie daného obchodu alebo si skúsiť nájsť rovnaký tovar u iného obchodníka s platnou akcií.

Zároveň odporúčame zaregistrovať sa k odberu noviniek, pretože potom môžete budete vždy informovanie o zľavách daného obchodu a samozrejme aj ostatných výhodných ponukách.

Keď tovar zakúpený so zľavou vrátim, dostanem späť jeho pôvodnú celú cenu?

Nie. Dostanete späť len cenu, ktorú ste zaplatil.

Môžem tovar, na ktorý uplatniť zľavu, reklamovať?

Samozrejme, reklamovať môžete akýkoľvek tovar plne v súlade s platnými zákonmi SR. to či ste uplatnil alebo neuplatnil pri nákupe zľavový kupón nemôže hrať a nehrá žiadnu úlohu.

Čo keď som nenašiel svoj obľúbený obchod?

Buď nás kontaktujte a my sa s obchodom spojíme a skúsime výhodné ponuky získať a pridať do ponuky. Alebo kontaktujte naopak obchodníka a povedzte mu, že by ste ho radi videli na portále eZlava.sk.

Objavil som kupón niekde inde, môžem ho pridať?

Pre pridanie kupónu využite k tomu určený formulár, ktorým nás na kupón upozornite. Ak bude všetko v poriadku, tak kupón pridám a Vy tak pomôžete všetkým ďalším užívateľom nášho portálu.

Mám eshop a rád by som spolupracoval (umiestnil zľavový kupón, urobil akciu pre používateľov), čo mám robiť?

Najrýchlejším spôsobom je spojiť sa s nami na uvedených kontaktoch alebo na emailu [email protected] a my sa Vám ozveme.